KZ GALANT - Galanterie - šicí nitě Moravská Třebová

Zajistěte to suchým zipem od nás

Podtrhněte kvalitu svých výrobků kvalitními materiály. Naše firma dodává veškeré potřeby a výrobky určené pro textilní průmysl. Naše šicí nitě, suchý zip a kovová galanterie pochází především od zavedených českých výrobců, proto se můžete spolehnout na jejich vysokou kvalitu a spolehlivost.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Kunčina 325
  • 569 24 Kunčina
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Vše pro textilní průmysl - suchý zip, šicí nitě, tkané etikety 

Jsme pomocnou rukou pro všechny textilní firmy. Vedeme široký sortiment nejrůznější galanterie a dalších výrobků pro textilní průmysl. V naší nabídce nechybí kovová galanterie, pletené šňůry, suchý zip i tkané etikety nebo stuhy. Rovněž distribuujeme výběr nejrůznějších nití do šicích strojů. Většina našich výrobků pochází od zavedených českých výrobců, a tak se můžete naprosto spolehnout na jejich kvalitní provedení.

Šicí nitě ve všech provedeních

Nabízíme vám širokých výběr šicích nití vhodných pro všechny materiály. Nabízíme i nitě do šicích strojů, lněné nitě a průmyslové nitě. Naleznete u nás šicí nitě UNIPOLY v nejrůznějších provedeních od těch pro lehké materiály až nitě na čalouněný nábytek. Seženete u nás technické, lněné i vrchní šicí nitě a také polyesterové nitě PROFIPOLY nebo jádrové šicí nitě COTOPOLY. Dodáváme také nehořlavou variantu nebo metalické nitě. Navštivte naše stránky a vyberte si podle vlastních potřeb.

Suchý zip, šikmé proužky i tkané etikety

V našem sortimentu zakoupíte také kvalitní suché zipy, především suché zipy Velcro, které patří ke světové špičce. Nabízíme vám různé tvary, materiály, velkosti háčků a speciální lepící vrstvy, díky kterým nacházejí tyto zipy uplatnění ve všech oblastech průmyslu. Pro výrobu technické konfekce, ubrusů, lůžkovin, autosedaček či produkci slunečníků dodáváme řezané šikmé proužky z řady materiálů.

Galanterie

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce